foto1
foto1
foto1
foto1
foto1


Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį pasirašė Vilkaviškio futbolo klubas „ŠEŠUPĖ“...

Plačiau...

Šventinis futbolo turnyras

Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo dienai paminėti...

Plačiau...

Geriausi metų sportininkai ir jų treneriai

Paežerių dvare 2019-02-20 d. įvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės mero...

Plačiau...

2018 METŲ ĮVERTINIMAS

Kaip greitai bėga laikas. 2018 metai eina į pabaigą...

Plačiau...

FK "Šešupė" Instagram ir Snapchat

 Instagram App Large May2016 200  15554834 1355142151176319 517212793 n copy
fksesupe
 

FK "Šešupė" facebook

FK "Šešupė" TV

youtube1 copy

Webp.net compress image

Futbolo klubą „Šešupė“ lanko įvairaus amžiaus merginos ir vaikinai, kurie tarpusavyje puikiai sutaria. Tai įrodė poilsio ir sporto stovykla „Veisiejai – 2014“, kuri vyko rugpjūčio 12 – 18 dienomis. Stovykloje dalyvavo 20 žmonių: 18 mokinių, maždaug nuo 7 iki 19 metų bei, žinoma, du puikūs treneriai – Vytautas Paunksnis ir Gintarė Timinskienė. Atvykę prie bendrabučių Veisiejuose, visi nekantriai laukėme, kokiame kambaryje teks gyventi visą savaitę ir su kuo. Kai visi įsikūrėme savuose kambariukuose, prasidėjo tikros linksmybės!

veisiejai 2

Kiekvieną rytą keldavomės 7 arba 8 val. – tai priklausė nuo kiekvieno pajėgumo ir sportiškai nusiteikę bėgdavome lengvą, iki 6 km „krosiuką“. Paskui pusryčiaudavome, šiek tiek atsikvėpę, pusantros valandos treniruodavomės. Po treniruotės gaudavome pietus. Virėjos nė karto  negamino to paties patiekalo, todėl visi pasigardžiuodami valgydavome iki paskutinio kąsnio skanų bei sotų maistą.

Tikriausiai, kad smagiausia dalis buvo pramogos... Kadangi blogo oro nebuvo, visi eidavome į gaivų ežeriuką pasimaudyti. Tekdavo keliauti pro nuostabų mišką, kuris visiems ilgai išliks mintyse... (Ši paslaptis bus vėliau atskleista!) Na, o po linksmų ir nuotaikingų maudynių su žaidimais laukdavo antra, vakarinė treniruotė, kuri buvo sunkesnė už rytinę, nors trukdavo tiek pat laiko. Žinoma, visi be galo būdavome pavargę ir po vakarienės turėdavome keletą laisvų valandų pailsėti. Vieną šiltą dieną treniruotė vyko prie ežero, ant smėlio. Po kiekvieno pratimo, kuris atimdavo daug jėgų, atsigaivindavome gaiviame vandenyje.

veisiejai 1

Mūsų treneriai – kūrybingi ir mums sugalvodavo galybę visokiausių pramogų: detektyvų žaidimą, sportinius pratimus ant treniruoklių, tamsūs vakarai prie laužo su bulvių bei dešrelių kepimu, su gitaros muzika ir dainų skambėjimu. Na, o mėgstamiausia šios stovyklos daina – Gintarės Karaliūnaitės „Svajoklis“! O rugpjūčio 16 dieną šventėme trenerės gimtadienį. Ta proga nuvykome prie šviečiančio ir grojančio fontano bei į „Sidabrinės Gervės kino vakarą“. Ten žiūrėjome lietuviškus filmus.

Vieną vakarą treneriai pasakė, kad žaisim „Slenderman“ žaidimą ir tai bus mūsų naktinis žygis. Tad linksmai nusiteikę pasiėmėm prožektoriukus, vyresnieji mažesniuosius vaikus už rankų ir pajudėjome su trenere miško link. Visiems buvo labai keista, kad treneris liko savo kambaryje, tačiau turėjome užduotį – ieškoti tamsiame ir gūdžiame miške lapelių bei vedami jų surasti paslaptingąjį lobį. Viskas būtų paprasta, jei staiga nebūtų pradėjęs stūgauti „Slendermenas“, nuo kurio balso kai kurie mažesni vaikučiai net apsiverkė, o likusieji taip išsigando, kad pradėjo bėgti. Taigi po sunkios ir gan ilgos kelionės, šiaip ne taip radome didelį lobį, pilną saldžiausių gėrybių – saldainių. Visi buvo labai patenkinti, kadangi labiausiai įsiminė naktinis žygis.

veisiejai 3

sesupe veisiejai 2014

Paskutinę poilsio ir sporto stovyklos dieną buvo finalinės futbolo rungtynės. Žaidėme vieni su kitais pagal suskirstytas komandas, buvo įnirtinga kova, kadangi abi futbolo komandos buvo apyligės savo stiprumu. Rungtynės baigėsi rezultatu – 1:1, tad reikėjo mušti vienuolikos metrų baudinius. Po jų buvo vėl lygus rezultatas, tad spyrė į vartus iš kiekvienos komandos tik po vieną žaidėją. Taigi ilgai laukti laimėtojai atsirado ir po atkaklių rungtynių visi gavome medalius. Žinoma, vieni sidabro, o kiti – aukso bei diplomus ir po saldžią dovanėlę. Po rungtynių ir vakarienės buvome liūdni, nes dar nenorėjome išvažiuoti. Juk tai buvo pati geriausia stovykla! Visi norime grįžti kitais metais su gausesne futbolo komandos „Šešupė“ grupe ir vėl pasirengę rimtam darbui bei naujiems nuotykiams!

Justina Valiūnaitė – stovyklos dalyvė

Statistika

Dabar prisijungusių

1
FK "Šešupė"

Remėjai - partneriai

Partneriai

   riukkpa   evelina sutiene   bubiu herbas 200 200   pilviskiu mok   giedriai   batniavos mokyklos logotipas 200 200   gintarelis 200x200 logo   suduvos gidas
santaka logo melynas   suduvis   vilkaviskietis   msavaite200   vilkaviskio stoties baneris   vligonine   fk svyturys 200x200   agne bekeraityte   zilvinas
aikos   labora   tupciauskas copy   16523192 1101151959994787 1289476648 o   buratinas   reklama200x200   reklama200x200   reklama200x200   reklama200x200